Eksperimentai vaikams

Eksperimentas vaikams – pasigaminkite netikrą sniegą. Visas reikiamas priemones turėtumėte turėti namuose – kodėl gi nepabandžius pasigaminti netikrą sniegą namuose ir išbandyti šį eksperimentą?

Eksperimentas vaikams – vaikštantis vanduo? Kaip tai atrodo? Jeigu turite maisto dažų namuose, galite nesunkiai įgyvendinti šį eksperimentą vaikams. Neabejome, kad patiks tiek Jums, tiek Jūsų vaikams!

Eksperimentas vaikams – pučiame oro balioną. Ar įmanoma pripūsti balioną, nesinaudojant mūsų plaučiu turiniu? Išbandykite šį eksperimentą ir pripūskite oro balioną naudojant medžiagas, kurias galite rasti namuose.

Eksperimentas vaikams – naikiname kiaušinio lukštą? Ar įmanoma panaikinti kiaušinio lukštą, nepažeidus pačio kiaušinio? Išbandykite šį eksperimentą vaikams!

Eksperimentas vaikams – druškos tešlos pakabukas. Tikriausiai, kad šį eksperimentą jau būsite darę, bet jeigu ne – būtinai išbandykite. Puikus laiko praleidimas vaikams.

Eksperimentas vaikams – zefyrų šaudyklė. Patys vaikystėje kurdavome panašias šaudykles… Zefyrus galėsite panaudoti net keliuose eksperimentuose vaikams.

Eksperimentas vaikams – gaminame sviestą. Puikus ir nesunkus eksperimentas, kuriame kartu su vaikais galėiste pasigaminti…sviestą! Puikus edukacinis eksperimentas, parodantis, kaip gaminamas sviestas.

Eksperimentas vaikams – zefyrų skulptūra. Dar vienas eksperimentas, kurį galima įgyvendinti naudojant zefyrus. Pasitelkite fantaziją ir sukurkite kokią tik norite skulptūrą su zefyrais.

Eksperimentas vaikams – gaminame barškutį. Kada nors norėjote pasigaminti savo pirmą muzikinį instrumentą? Puikus darbelis, kuriame galėsite pasigaminti savo pirmąjį instrumentą – barškutį.

Eksperimentas vaikams – daiginame plaukus. Paprastas, bet puikus eksperimentas vaikams, kuriame galima nuolatos stebėti progresą. Būtinai išbandykite!

Mūsų draugai!

Įdomių ir linksmų užduočių leidinukai vaikams, kuriuos gaubia skirtingos, įtraukiančios temos. Užduotys, kurios išlaikys vaikų dėmesį!