Eksperimentai vaikams

Eksperimentas vaikams – pasigaminkite netikrą sniegą. Visas reikiamas priemones turėtumėte turėti namuose – kodėl gi nepabandžius pasigaminti netikrą sniegą namuose ir išbandyti šį eksperimentą?

Eksperimentas vaikams – vaikštantis vanduo? Kaip tai atrodo? Jeigu turite maisto dažų namuose, galite nesunkiai įgyvendinti šį eksperimentą vaikams. Neabejome, kad patiks tiek Jums, tiek Jūsų vaikams!

Eksperimentas vaikams – pučiame oro balioną. Ar įmanoma pripūsti balioną, nesinaudojant mūsų plaučiu turiniu? Išbandykite šį eksperimentą ir pripūskite oro balioną naudojant medžiagas, kurias galite rasti namuose.

Eksperimentas vaikams – naikiname kiaušinio lukštą? Ar įmanoma panaikinti kiaušinio lukštą, nepažeidus pačio kiaušinio? Išbandykite šį eksperimentą vaikams!

Eksperimentas vaikams – druškos tešlos pakabukas. Tikriausiai, kad šį eksperimentą jau būsite darę, bet jeigu ne – būtinai išbandykite. Puikus laiko praleidimas vaikams.

Eksperimentas vaikams – zefyrų šaudyklė. Patys vaikystėje kurdavome panašias šaudykles… Zefyrus galėsite panaudoti net keliuose eksperimentuose vaikams.

Eksperimentas vaikams – gaminame sviestą. Puikus ir nesunkus eksperimentas, kuriame kartu su vaikais galėiste pasigaminti…sviestą! Puikus edukacinis eksperimentas, parodantis, kaip gaminamas sviestas.

Eksperimentas vaikams – zefyrų skulptūra. Dar vienas eksperimentas, kurį galima įgyvendinti naudojant zefyrus. Pasitelkite fantaziją ir sukurkite kokią tik norite skulptūrą su zefyrais.

Eksperimentas vaikams – gaminame barškutį. Kada nors norėjote pasigaminti savo pirmą muzikinį instrumentą? Puikus darbelis, kuriame galėsite pasigaminti savo pirmąjį instrumentą – barškutį.

Eksperimentas vaikams – daiginame plaukus. Paprastas, bet puikus eksperimentas vaikams, kuriame galima nuolatos stebėti progresą. Būtinai išbandykite!

Mūsų draugai

Pradinukams.lt

Edukaciniai leidinukai pradinukams, 0 - 4 kl.

Edukaciniai filmukai

Edukaciniai filmukai vaikams, lietuvių kalba.

Anglų k. pamokėlės

Anglų kalbos pamokėlės vaikams, anglų kalba.